Статистика

Погодний інформер


 



study.ua


Освітній портал Педагогічна преса






 


 


 


 


 


 


 


 

Рейтинг Користувача: / 11
НайгіршеНайкраще 

Новини - Ліцей

 

 

 

 

ЛІЦЕЙ «УНІВЕРСУМ»

ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

Н А К А З

19.06.2017 № 91

Про випуск учнів 11-х  класів, нагородження та видачу атестатів про повну загальну середню освіту

у  2016-2017 н.р.

 

 

У 2016-2017 навчальному році 76 учень закінчили ліцей. З них 31 учень  11-А класу, 21 учень 11-Б класу, 22 учні 11-В класу. 2 учні нагороджені золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні, 1 учень нагороджений срібною медаллю «За досягнення у навчанні», 15 учнів нагороджені Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів».

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки  України № 762 від 14.07.2015 року та зареєстрованою Мінюстом України 30 липня 2015 року № 924/27369 та згідно із рішенням педагогічної ради ліцею ( протокол № 6 від 23.06.2017 року)

 

НАКАЗУЮ:

 

1.  Вважати такими, що закінчили ліцей “Універсум” і видати атестати про повну загальну середню освіту особливого зразка та нагородити золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні” випускників:

11-Б класу:

  1. Ластовець Юлію Василівну
  2. Труську Ірину Володимирівну

 

2.  Вважати такою, що закінчила ліцей “Універсум” і видати атестат про повну загальну середню освіту особливого зразка та нагородити срібною медаллю “За досягнення у навчанні” випускницю:

11-А класу:

  1. Антушеву Марію Ярославівну

 

3.  Вважати такими, що закінчили ліцей “Універсум” і видати атестати про повну загальну середню освіту звичайного зразка випускникам:

11-А класу (30 учнів)

  1. Аксєнову Іллі Андрійовичу
  2. Арановському Олексію Євгенійовичу
  3. Барінову Денису Вадимовичу
  4. Бедерману Андрію Сергійовичу
  5. Венгеруку Микиті Ростиславовичу
  6. Драговозу Микиті Вадимовичу
  7. Капусенко Катерині Євгенівні
  8. Кацовецю Нікіті Володимировичу
  9. Кириченку Артему Ігоровичу
  10. Коваленко Олені Вадимівні
  11. Круглєні Олександру Сергійовичу
  12. Мазур Марині Вадимівні
  13. Манзіній Аріні Геннадіївні
  14. Недождію МихайлуАндрійовичу
  15. Нестерову Дмитру Валентиновичу
  16. Нижник Юлії Миколаївні
  17. Олійнику Денису Тімуровичу
  18. Панкіній Катерині Володимирівні
  19. Редьку Денису Вадимовичу
  20. Романенку Валентину В'ячеславовичу
  21. Рябкову Сергію Олеговичу
  22. Савіну Андрію Сергійовичу
  23. Салміну Максиму Ігоровичу
  24. Селіверстову Нікіті Сергійовичі
  25. Степанчуку Роману Вячеславовичу
  26. Страшновій Анастасії Сергіївні
  27. Тарасову Богдану Артемовичу
  28. Фісун Дар'ї Владиславівні
  29. Хоменко Вікторії Миколаївні
  30. Шаповаленку Юрію Германовичу

11-Б класу (19 учнів)

  1. Бистровій Олександрі Володимирівні
  2. Борисовій Анні Геннадіївні
  3. Євтушенко Анастасії Вікторівні
  4. Ковальчуку Ярославу  Сергійовичу
  5. Колеснику Олександру Костянтиновичу
  6. Крижбі Дмитру Віталійовичу
  7. Майданніковій Орині Костянтинівні
  8. Нижнику Юрію Олександровичу
  9. Нікулі Єлизаветі Ігорівні
  10. Розумик Єлизаветі Русланівні
  11. Рубану Роману Олеговичу
  12. Савченко Катерині Сергіївні
  13. Свінціцькій Вікторії Іванівні
  14. Степановій Ользі Володимирівні
  15. Стригун Катерині Андріївні
  16. Чагалян Яні Робертівні
  17. Шевченко Анастасії Тарасівні
  18. Шийці Вадиму Костянтиновичу
  19. Шлєковій Дар’ї Дмитрівні

11-В класу (22 учні )

  1. Анатоліті Сніжані Валентинівні
  2. Бешкето Анні Ігорівні
  3. Бойко Олені Юріївні
  4. Бондаренко Катерині Олексіївні
  5. Вакуленко Анні Славомирівні
  6. Врачинській Арсенії Олексіївні
  7. Гриус Анні Ігорівні
  8. Завгородній Софії Юріївні
  9. Коржу Владиславу Костянтиновичу
  10. Кущевій Ярославі Сергіївні
  11. Лук’янову Олексію Олеговичу
  12. Мойсеєнку Дмитру Вікторовичу
  13. Неборській Олександрі Володимирівні
  14. Нестерову Назару Ігоровичу
  15. Руденко Анастасії Павлівні
  16. Ставаш Анні Євгеніївні
  17. Тарану Дмитру Олеговичу
  18. Терентьєву Максиму Віталійовичу
  19. Троньку Серафиму Івановичу
  20. Тумко Анастасії Владиславівні
  21. Федько Богдані Олександрівні
  22. Яфаєву Костянтину Євгенійовичу

 

4.  Вважати такими, що закінчили ліцей “Універсум” і видати атестати про повну загальну середню освіту звичайного зразка екстернам:

  1. Брукві Олексію Юрійовичу
  2. Ожго Данилу Євгенійовичу

 

5.  Нагородити похвальними грамотами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту “За особливі досягнення у вивченні окремих предметів“ випускників:

11-А класу

Антушеву Марію Ярославівну – українська література,

Круглєню Олександра Сергійовича – захист Вітчизни,

Мазур Марину Вадимівну –українська мова,

Манзіну Аріну Геннадіївну – фізична культура.

11-Б класу

Ластовець Юлію Василівну – українська література, історія України, всесвітня історія,

Майданнікову Орину Костянтинівну – історія України, всесвітня історія,

Нікулу Єлизавету Ігорівну – захист Вітчизни,

Рубана Романа Олеговича – правознавство,

Труську Ірина Володимирівну –українська література, екологія,

Стригун Катерину Андріївну – фізична культура,

Шлєкову Дар’ю Дмитрівну – фізична культура.

 

11-В класу

Анатоліті Сніжану Валентинівну – історія України, всесвітня історія,

Завгородню Софію Юріївну – географія,

Кущеву Ярославу Сергіївну – історія України, всесвітня історія,

Яфаєва Костянтина Євгенійовича – захист Вітчизни.

 

6.  Нагородити учнів за активну участь в житті ліцею та класу:

11-А класу

  1. Аксєнова Іллю Андрійовича
  2. Коваленко Олену Вадимівну
  3. Манзіну Аріну Геннадіївну
  4. Нижник Юлію Миколаївну
  5. Панкіну Катерину Володимирівну
  6. Романенка Валентина В'ячеславовича
  7. Салміна Максима Ігоровича

 

11-Б класу

  1. Бистрову Олександру Володимирівну
  2. Ковальчука Ярослава  Сергійовича
  3. Майданнікову Орину Костянтинівну
  4. Розумик Єлизавету Русланівну
  5. Савченко Катерину Сергіївну
  6. Свінціцьку Вікторію Іванівну
  7. Стригун Катерину Андріївну
  8. Шевченко Анастасію Тарасівну
  9. Шлєкову Дар’ю Дмитрівну
  10. Ластовець Юлію Василівну
  11. Труську Ірину Володимирівну

11-В класу

  1. Коржа Владислава Костянтиновича
  2. Тумко Анастасію Владиславівну
  3. Яфаєва Костянтина Євгенійовича

 

 

 

 

7.  Оголосити подяку батькам учнів за виховання дітей:

11-А клас

Антушевій Наталії Федорівні,

Арановським Наталії Анатоліївні та Євгенію Анатолійовичу,

Рябченко Інні Миколаївні (Драговоз М.),

Кацовецям Олені Федорівні та Володимиру Васильовичу,

Коваленко Оксані Іванівні,

Круглєням Тетяні Всеволодівні та Сергію Вікторовичу,

Мазурам Лілії Іванівні та Вадиму Броніславовичу,

Манзіним Еллі Борисівні та  Геннадію Григоровичу,

Недождіям Олені Вікторівні та Андрію Григоровичу,

Нестеровій Наталії Миколаївні,

Нижник Світлані Миколаївні,

Олійникам Вікторії Олександрівні та Тимуру Олександровичу,

Редькам Тетяні Петрівні та Вадиму Павловичу,

Романенкам Ніні Юріївні та В'ячеславу Валентиновичу,

Рябковим Наталії Володимирівні та Олегу Валерійовичу,

Салміним Тетяні Григорівні та Ігорю Анатолійовичу,

Страшновим Тетяні Борисівні та Сергію Вадимовичу,

Оненко Надії Володимирівні та Тарасову Артему Михайловичу,

Хоменкам Світлані Леонідівні та Миколі Михайловичу.

11-Б клас

Бистровим Ірині Олександрівні та Володимиру Миколайовичу,

Борисовим Олені Георгіївні та Геннадію Володимировичу,

Ковальчукам Юлії Григорівні та Сергію Вікторовичу,

Колесникам Вікторії Леонідівні та Костянтину Едуардовичу,

Крижбі Євгену Алійовичу (дядько) та Крижбам Ользі Степанівні та Алію Петровичу (бабушка+дідусь),

Савченкам Аллі Олександрівні та Сергію Вікторовичу,

Стригун Людмилі Володимирівні,

Труським Ларисі Павлівні та Володимиру Петровичу,

Шлєковим Наталії Миколаївні та Дмитру Дмитровичу.

11-В клас

Анатоліті Валентину Олександровичу та Наталії Павлівні,

Бешкето Ігорю Всеволодовичу та Олені Іванівні,

Кущевим Сергію Миколайовичу та Оксані Володимирівні,

Руденку Павлу Івановичу, Гайді Людмилі Миколаївні

Ставашам Євгену Мечиславовичу та Інні Олександрівні,

Тумку Владиславу Вікторовичу та Суворовій Оксані Юріївні,

Яфаєвим Євгенію Олександровичу та Олені Анатоліївні.

 

8.  Оголосити подяку батькам учнів за активну участь у житті ліцею та класу

11-А клас

Антушевій Наталії Федорівні,

Коваленко Оксані Іванівні,

Нестеровій Наталії Миколаївні,

Нижник Світлані Миколаївні,

Романенку В'ячеславу Валентиновичу,

Салміним Тетяні Григорівні та Ігорю Анатолійовичу,

Селіверстовій Тетяні Юріївні.

11-Б клас

Ковальчукам Юлії Григорівні та Сергію Вікторовичу,

Ластовецям Олені Миколаївні та Василю Івановичу,

Якушевій Олені Володимирівні (Майданнікова),

Савченкам Аллі Олександрівні та Сергію Вікторовичу,

Свінціцькій Олені Іванівні та Івану Миколайовичу,

Труським Ларисі Павлівні та Володимиру Петровичу,

Шлєковим Наталії Миколаївні та Дмитру Дмитровичу.

11-В клас

Анатоліті Валентину Олександровичу та Наталії Павлівні,

Вакуленко Тетяні Анатоліївні

Ставашам Євгену Мечиславовичу та Інні Олександрівні,

Тумку Владиславу Вікторовичу та Суворовій Оксані Юріївні.

Федьку Олександру Анатолійовичу та Гудзь Оксані Юріївні,

Яфаєвим Євгенію Олександровичу та Олені Анатоліївні.

 

9.  Оголосити подяку за сумлінну працю у справі  виховання  та навчання підростаючого покоління  класним керівникам:

11-А класу       -       Хомич Катерині Петрівні

11-Б класу      -         Откидач Марії Миколаївні

11-В класу      -         Моколову Юрію Володимировичу

 

  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою

 

Директор  ліцею «Універсум»                                                        С.Сурма

Контактна інформація

Ліцей УНІВЕРСУМ
Україна, 03035, Київ, вул. Політехнічна, 3-а
Тел/факс : (044) 236-1976
e-mail: bobmark_42@rambler.ru, universum95@ukr.net