Статистика

Погодний інформер


 



study.ua


Освітній портал Педагогічна преса






 


 


 


 


 


 


 


 

Рейтинг Користувача: / 8
НайгіршеНайкраще 

Новини - Ліцей

ВИТЯГ

з  рішення  педагогічної  ради  ліцею

Протокол  № 5, від  09.06.2017

Про  переведення  учнів  8, 10  класів  до  наступного  класу.

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки  України № 762 від 14.07.2015 року та зареєстрованою Мінюстом України 30 липня 2015 року № 924/27369  перевести  таких  учнів  ліцею:

1. Учнів  8-А  класу:

Бондар Павло Юрійович
Вернигородський Ілля Дмитрович
Виграновський Марко Вікторович
Вяхірєва Соф'я Дмитрівна
Галаган Анастасія Юріївна
Гаркавенко Марія Сергіївна
Генералов Даниіл Вячеславович
Гіжко Валерія Олегівна
Гладуш Лев Ігорович
Гончаренко Данило Дмитрович
Гречуха Вадим Віталійович
Дерієв Захар Іванович
Дзярук Ярослав Олексійович
Дорошенко Євгенія Олександрівна
Дорошенко Олена Олександрівна
Климчук Софія Сергіївна
Козічева Ірина Ігорівна
Колесник Дар'я Андріївна
Костюк Данило Дмитрович
Кравчук Олександр Артемович
Курікалова Віталія Олександрівна
Лукашенко Марія Олександрівна
Мачуляк Євгеній Романович
Недашківський Іван Вікторович
Нефедов Юрій Григорович
Ничипоренко Олександр Олександрович
Оліна Поліна Дмитрівна
Патлаєва Єлизавета Олександрівна
Піскун Євген Олегович
Радченко Микита Сергійович
Рева Анастасія Сергіївна
Синявський Ілля Євгенович
Страшко Павло Володимирович
Тимошенко Олександр Олегович

2. Учнів  8-Б  класу:

Александров Олег Едуарович
Альохін Максим Олегович
Березовський Ілля Русланович
Бондар Софія Михайлівна
Бурда Софія Юріївна
Бурнишева Дар’я Олександрівна
Вдовенко Даніїл Віталійович
Греба Олег Романович
Денисенко Тетяна Ігорівна
Здоренко Максим Олександрович
Іващенко Анна Миколаївна
Ковтун Олексій Олександрович
Кожуховський Дмитро Вікторович
Левенцева Марина Олексіївна
Леонець Тетяна Євгеніївна
Маслова Аліка Олександрівна
Мушенок Анна Вадимівна
Нечитайло Жозефіна Ратнідрівна
Онищенко Дар’я Олександрівна
Паршина Анастасія Едуардівна
Полякова Аглая Юріївна
Тороповський Андрій Миколайович
Хоменко Максим Вячеславович

Чорниш Вікторія Вікторівна

 

3. Учнів  10-А  класу

Бєлік Денис Богданович
Бондар Данило Юрійович
Вислоух Анастасія Сергіївна
Волосожар Даря Владиславівна
Воронько Марина Андріївна
Деркач Олександр Володимирович
Зарицький Олексій Олексійович
Івченко Діана Сергіївна
Іллюша Олександр Олександрович
Калатуха Максим Дмитрович
Кішко Ігор Павлович
Костюков Нікіта Ігорович
Крутоног Станіслав Михайлович
Куян Гліб Дмитрович
Маковський Владислав Юрійович
Мельник Богдан Олександрович
Моісеєв Артемій Миколайович
Палажевич Віктор Михайлович
Петров Святослав Ігорович
Райський Даниїл Олегович
Ручковський Максим Володимирович
Савченко Мойсей Володимирович
Середа Артем Олександрович
Сивик Свирид Тарасович
Сівцев Олексій Вадимович
Случинська Анастасія Юріївна
Случинська Катерина Юріївна
Случинський Дмитро Юрійович
Стефан Стефанія
Тимошенко Сергій Володимирович
Хакімов Іван Дмитрович
Якимчук Дмитро Юрійович

4. Учнів  10-Б  класу

Богатирьова Ангеліна Юріївна
Букреєва Ніна Арсеніївна
Букшина Юлія Костянтинівна
Бутковський Максим Геннадійович
Воропай Тетяна  Валеріївна
Горбонос Олександр Олександрович
Губко Анна Євгенівна
Жуков Борис Борисович
Коверзнєв Святослав Костянтинович
Козир Андрій Андрійович
Левчук Марія Сергіївна
Литвин Павло Ігорович
Мартин Анастасія Вікторівна
Назарець Владислава В'ячеславович
Наливайко Артем Олегович
Наумов Владислав Ілларіонович
Ніжинська Ярослава Анатоліївна
Пеньков Богдан Ігорович
Романов Ярослав Дмитрович
Рудюк Анна Леонідівна
Селезінка Артур Романович
Стужук Володимир Сергійович
Тополюк Анастасія Олександрівна

Тугай Костянтин Вікторович

 

5. Учнів  10-В  класу

Бідна Олександра Сергіївна
Болілий Роман Денисович
Борисова Анастасія Геннадіївна
Бочечка Владислав Анатолійович
Будник Микола Сергійович
Гарбузов Олексій Ігорович
Денисов Кирило Миколайович
Дерієв Єгор Іванович
Єлісєєв Олександр Михайлович
Земляна Софія Володимирівна
Земляний Антон Володимирович
Златковський Данило Ярославович
Ігнатенко Любов Вікторівна
Ілик Дарина Тарасівна
Ілик Катерина Тарасівна
Кивлюк Ольга Володимирівна
Кидисюк Ольга Володимирівна
Литвиненко Владислав Андрійович
Лугин Владислав Олегович
Мартинюк Володимир Олегович
Мудренко Артем Юрійович
Наталуха Валерія Андріївна
Ожго Назар Євгенійович
Пастернак Олександра Сергіївна
Пісня Іван Сергійович
Пшенко Микита Ігорович
Радіонова Єлизавета Андріївна
Сторчило Іван Григорович
Супрун Микита Олександрович
Ткаченко Діана Сергіївна
Тонюк Юлія Володимирівна
Трефілова Наталія Вікторівна
Чуб Родіон Андрійович
Шилов Кирило Максимович

6. Випустити  учнів  9  класів:

видати свідоцтво  про базову загальну середню освіту з відзнакою учениці

9-А класу

Бережній Тетяні  Максимівні

 

 

видати свідоцтва про базову загальну середню освіту звичайного зразка учням

9-А класу (31 учень)

Білоконь Поліні Владиславівні

Виноградову Іллі Олеговичу

Врублевському Марку Дмитровичу

Горобецю Ігорю Ігоровичу

Гузерчуку Денису Андрійовичу

Драгуну Ростиславу Володимировичу

Карпенко Катерині Сергіївні

Кияшку Владиславу Андрійовичу

Костенку Денису Сергійовичу

Красуліну Євгенію Сергійовичу

Лайшеву Петру Володимировичу

Мазку Леву Андрійовичу

Малішевському Євгенію Дмитровичу

Матковському Владиславу  Юрійовичу

Мельниковій Уляні Андріївні

Немеровецю Олексію Юрійовичу

Обушевській Катерині Вадимівні

Пелешку Олександру Павловичу

Подоляну Роману Васильовичу

Рибалкіну Максиму Михайловичу

Романенку Богдану Юрійовичу

Рябченку Даниїлу Віталійовичу

Скрипник Поліні Вадимівні

Стефану Йосипу

Ступаку Андрію Сергійовичу

Сусу Кирилу Матвійовичу

Терницькій Ніколь Олегівні

Топчій Марії Сергіївні

Троньку Тимофію  Івановичу

Харіну Максиму Олександровичу

Шереметі Андрію Віталійовичу

9-Б класу (24 учні)

Бабанській Анні Олексіївні

Білецькій Валерії Максимівні

Бондаренко Дар’ї Ігорівні

Воробйовій Євгенії Сергіївні

Гавриленко Марині Олегівні

Галіцину Володимиру Євгеновичу

Георгієвій Жанет Георгієвій

Голіку Дмитру Вадимовичу

Засульській Уляні Андріївні

Івановій Вероніці Олексіївні

Кравченко Софії Вячеславівні

Лаговській Марії Сергіївні

Любовській Поліні Андріївні

Максименку Богдану Григоровичу

Мельник Лілії Володимирівні

Мрозек Марині Романівні

Овчаренку Вадиму Ігоровичу

Овчаренку Віталію Ігоровичу

Осипчук Катерині Сергіївні

Пастушок Катерині Вадимівні

Петруку Нікіті Олеговичу

Рябчевській Олені Ігорівні

Савчук Дар’ї Дмитрівні

Шевченко Марті Едуардівні

Контактна інформація

Ліцей УНІВЕРСУМ
Україна, 03035, Київ, вул. Політехнічна, 3-а
Тел/факс : (044) 236-1976
e-mail: bobmark_42@rambler.ru, universum95@ukr.net