Статистика

Погодний інформер


 study.ua


Освітній портал Педагогічна преса


 


 


 


 


 


 


 


 

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Новини - Ліцей

 

ЛІЦЕЙ «УНІВЕРСУМ»

ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

Н А К А З

01.02.2016

 

Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання у 2016 році в ліцеї «Універсум»

 

На  виконання  наказів Міністерства освіти і науки України  від 14.09.2015 № 923 «Деякі питання проведення у 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», від 05.11.2015 № 1143 «Про затвердження Календарного плану  підготовки та проведення у 2016 році  зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», від 11.12.2015 № 1278 «Про затвердження Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», наказу управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 01.02.2016 року №53 «Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання  результатів навчання у 2016 році в Шевченківському районі міста  Києва» та з метою організованого проведення в ліцеї зовнішнього незалежного оцінювання  результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2016 році (далі – ЗНО)

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Заходи щодо підготовки та проведення в ліцеї «Універсум» державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2016 році, що додаються.
  2. Призначити відповідальним за формування комплектів реєстраційних документів випускників старшої школи та їх надсилання до КРЦОЯО заступника директора з навчально-виховної роботи Кирнос В.В.
  3. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Кирнос В.В.,     Верещак Т.Л., класним керівникам 11-х класів Денисенко В.І., Сидоренко Н.В., Шевчуку І.В. забезпечити:

3.1.    організацію інформування випускників та їх батьків з питань  підготовки та проведення  ЗНО – 2016;

3.2.    організацію консультаційної та технічної допомоги учням, які проходитимуть у поточному навчальному році державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, з питань реєстрації;

3.3.    організацію проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання за графіком, затвердженим МОН України.

  1. Довести даний наказ до відома педагогічного колективу, батьків та випускників ліцею.
  2. Розмістити даний наказ та наказ управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 01.02.2016 року №53 «Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання  результатів навчання у 2016 році в Шевченківському районі міста  Києва» на сайті ліцею.
  3. Контроль за виконанням даного наказу  залишаю за собою.

 

 

Директор  ліцею                                                                              С.Сурма

 

Контактна інформація

Ліцей УНІВЕРСУМ
Україна, 03035, Київ, вул. Політехнічна, 3-а
Тел/факс : (044) 236-1976
e-mail: bobmark_42@rambler.ru, universum95@ukr.net