Погодний інформер


 study.ua


Освітній портал Педагогічна преса

 


 


 


 


 


 

 

 


 

Рейтинг Користувача: / 4
НайгіршеНайкраще 

Новини - Сайт

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ліцею «Універсум»

_______________ С.СУРМА

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ, ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ (COVID-19)

(відповідно до Регламенту підготовки та відновлення освітнього процесу в закладах освіти м. Києва та постанови МОЗ №50 від 22.08.2020 р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції (COVID-19)»)

  1. Вхід до ліцею ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ за умови використання засобів індивідуального захисту (респіратора, захисного щитка або маски, в тому числі виготовленої самостійно) і відповідно до графіку допуску до закладу освіти.

  1. Пересуватися приміщеннями ліцею ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ відповідно до розроблених маршрутів і графіків руху, дотримуючись соціальної безпечної дистанції.

  1. Здобувачі освіти з ознаками гострої респіраторної хвороби до навчальних занять НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ.

 

  1. Під час занять у навчальних приміщеннях захисні маски МОЖУТЬ НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИСЬ.

  1. ПІД ЧАС ПЕРЕСУВАННЯ ПРИМІЩЕННЯМИ ЛІЦЕЮ ВИКОРИСТАННЯ ЗАХИСНИХ МАСОК Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ.

  1. Після кожного зняття засобів індивідуального захисту та перед одяганням чистих засобів індивідуального захисту, необхідно ретельно вимити руки з милом або обробити антисептичним засобом, дотримуючись вимог до гігієни рук.

  1. Використані засоби індивідуального захисту (захисні маски, респіратори, гумові рукавички, захисні щитки), паперові серветки необхідно викидати до спеціальних контейнерів для використаних засобів індивідуального захисту.

  1. Педагогічні працівники перед початком занять проводять опитування здобувачів освіти щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. Необхідно надати об’єктивні дані про своє самопочуття.

  1. В разі погіршення самопочуття протягом дня здобувачі освіти повинні терміново повідомити про це класного керівника та медичну сестру.

 

10.  В разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби, за відсутності батьків, здобувачі освіти одягають маску, тимчасово повинні бути ізольовані в спеціально відведеному приміщенні закладу, інформуються батьки (інші законні представники) та приймається узгоджене рішення щодо направлення до закладу охорони здоров’я.

11.  При підвищенні температури тіла понад 37,2 0С або ознак гострого респіраторного захворювання вдома, батьки учня повідомляють класного керівника або адміністрацію ліцею та не виходить на навчання, обов’язково звертаються за медичною допомогою.

12.  ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ відвідувати ліцей особам, які заховоріли на коронавірусну інфекцію (COVID-19) до отримання негативних результатів тестів і повного одужання.

13.  Після хвороби відвідування ліцею дозволяється лише при наявності медичної довідки про те, що дитина здорова.

 

14.  ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ відвідувати ліцей упродовж 2 тижнів особам, які були в контакті з хворими на коронавірусну інфекцію (COVID-19). Учні переходять на навчання у дистанційному режимі.

 

15.  Основним заходом гігієни рук в умовах ліцею є миття рук з милом, відповідно до вимог. Використання антисептиків доцільне лише в тому випадку, коли відсутній доступ до проточної води з милом. Протирання рук вологими серветками з метою знезараження або як заміна миття рук або антисептичної обробки НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ. ЗАБОРОНЕНО використовувати багаторазові тканинні рушники.

 

Контактна інформація

Ліцей "УНІВЕРСУМ"
Україна, 03035, Київ, провулок  Політехнічний, 3-а
Тел/факс : (044) 236-1976
e-mail: universum95@ukr.net