Погодний інформер


 study.ua


Освітній портал Педагогічна преса

 


 


 


 


 


 

 

 


 

Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 

Новини - Сайт

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ліцею «Універсум»

_______________ С.СУРМА

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ІНШОГО ПЕРСОНАЛУ,

ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ (COVID-19)

(відповідно до Регламенту підготовки та відновлення освітнього процесу в закладах освіти м. Києва та постанови МОЗ №50 від 22.08.2020 р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції (COVID-19) »)

  1. Вхід до ліцею ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ за умови використання засобів індивідуального захисту (респіратора, захисного щитка або маски, в тому числі виготовленої самостійно).

  1. ДОПУСК ДО РОБОТИ персоналу ліцею здійснюється за умови використання засобів індивідуального захисту (респіратора, захисного щитка або маски, в тому числі виготовленої самостійно) після проведення термометрії безконтактним термометром.

  1. У разі виявлення співробітника з підвищеною температурою тіла понад 37,2 0С із ознаками гострого респіраторного захворювання, такий співробітник не допускається до роботи з рекомендаціями звернутись за медичною допомогою до сімейного лікаря.

  1. При підвищенні температури тіла понад 37,2 0С або ознак гострого респіраторного захворювання вдома, співробітник повідомляє адміністрацію або директора ліцею та не виходить на роботу, одночасно звертаючись за медичною допомогою.

  1. Усі працівники ліцею мають використовувати засоби індивідуального захисту із розрахунку 1 захисна маска на 3 години.

  1. Після кожного зняття засобів індивідуального захисту та перед одяганням чистих засобів індивідуального захисту, працівник повинен ретельно вимити руки з милом або обробити антисептичним засобом, дотримуючись вимог до гігієни рук.

  1. Під час занять у навчальних приміщеннях захисні маски можуть не використовуватись.

  1. ПІД ЧАС ПЕРЕСУВАННЯ ПРИМІЩЕННЯМИ ЛІЦЕЮ ВИКОРИСТАННЯ ЗАХИСНИХ МАСОК Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ.

  1. У разі віднесення регіону до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, педагогам в процесі викладання рекомендовано використовувати захисні щитки. Багаторазовий захисний щиток використовується та дезінфікується відповідно до інструкції виробника.

10.  Використані засоби індивідуального захисту (захисні маски, респіратори, гумові рукавички, захисні щитки), паперові серветки необхідно викидати до спеціальних контейнерів для використаних засобів індивідуального захисту.

11.  Основним заходом гігієни рук в умовах ліцею є миття рук з милом, відповідно до вимог. Використання антисептиків доцільне лише в тому випадку, коли відсутній доступ до проточної води з милом. Протирання рук вологими серветками з метою знезараження або як заміна миття рук або антисептичної обробки НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ. ЗАБОРОНЕНО використовувати багаторазові тканинні рушники.

12.  Педагогічні працівники перед початком занять проводять опитування учнів щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби.

13.  В разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби, за відсутності батьків, здобувачі освіти одягають маску, тимчасово повинні бути ізольовані в спеціально відведеному приміщенні закладу, інформуються батьки (інші законні представники) та приймається узгоджене рішення щодо направлення до закладу охорони здоров’я.

14.  Після вилучення особи з симптомами інфекційної хвороби в приміщенні, де перебувала така особа, проводиться провітрювання поза графіком та дезінфекція висококонтактних поверхонь.

15.  Після кожного навчального заняття проводити провітрювання приміщення впродовж не менше 10 хвилин. При провітрюванні слід забезпечити безпеку дітей.

16.  ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ відвідувати ліцей особам, які заховоріли на коронавірусну інфекцію (COVID-19) до отримання негативних результатів тестів і повного одужання.

 

17.  ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ відвідувати ліцей упродовж 2 тижнів особам, які були в контакті з хворими на коронавірусну інфекцію (COVID-19). Працівник переходить на роботу у дистанційному режимі.

 

 

Контактна інформація

Ліцей "УНІВЕРСУМ"
Україна, 03035, Київ, провулок  Політехнічний, 3-а
Тел/факс : (044) 236-1976
e-mail: universum95@ukr.net